Филтри -

Камион за превоз на животни SCANIA

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камион за превоз на животни SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.700 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 410000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 646874 км Сила
Естонија, Kurna
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 729019 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 700000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13770 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 2026715 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1091147 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 11975 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 1079638 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 1400000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
99.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 798361 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 15925 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 698484 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 798009 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 10300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Километража 1104134 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 14525 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 962185 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Носивост 14320 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 999999 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-27 Километража 1400000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2008 Километража 520000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2014 Километража 483000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
30.400 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³
Година 2010 Километража 626976 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 50.4 м³
Година 2013-12 Километража 778000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 820187 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Година 01/2010 Километража 1017490 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
58.450 € PLN 275.000 PLN
Година 2013 Километража 795000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 720000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Година 1986-01-01 Километража 670000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Носивост 7300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 546046 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се