Филтри -

Камион за превоз на животни PEZZAIOLI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни PEZZAIOLI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.320 € HUF 10.750.000 HUF
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2009 Километража Сила 480 кс
Унгарија, Sárbogárd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се