Филтри -

Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 369050 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
25.500 € PLN 118.000 PLN
Носивост 9000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 800000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
25.930 € PLN 120.000 PLN
Носивост 6800 кг
Година 2007 Километража 628000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Зафатнина 50.76 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-13 Километража 766000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
18.370 € PLN 85.000 PLN
Носивост 5000 кг
Година 2002 Километража 565400 км Сила
Полска, Magnuszew
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1993 Километража 585000 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се