Филтри -

Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 891745 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 891745 км Сила
Холандија, Ravenstein

Други марки во делот "Камион за превоз на животни од Холандија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30790 кг Евро Euro 6
Година 09/2016 Километража 762139 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 7765 кг Евро Euro 5
Година 02/2008 Километража 703489 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 8250 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 976000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 3900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1992 Километража 201924 км Сила
Холандија, Kapelle
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 10844 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2015 Километража 710000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража 720368 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Носивост 11620 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2017 Километража 699608 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 13280 кг Евро Euro 5
Година 02/2009 Километража 999000 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7840 кг Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 67550 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 699373 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 5490 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 829530 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2009 Километража 779492 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 10300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Километража 1104134 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Носивост 12870 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2009 Километража 1040951 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
147.500 € Без ДДВ
Носивост 11800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2017 Километража 616345 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 18380 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-28 Километража 605000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 13450 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2002 Километража 685380 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража 458058 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 13060 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 899500 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 999999 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/1994 Километража 833730 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 10850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2004 Километража 1172039 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи