Филтри -

Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Зафатнина 15.84 м³
Година 1993-01 Километража 457000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
39.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1025000 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Носивост 5705 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04 Километража 495356 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
74.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 192943 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 425999 км Сила
Германија, Peheim
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-03-03 Километража 498369 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Носивост 12595 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01-04 Километража 334453 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Носивост 6880 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-12-07 Километража 760910 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997-09 Километража 465000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997-09 Километража 465000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
35.580 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 17 м³
Година 2006-12 Километража 400231 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 1710 кг Зафатнина 27.07 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-11 Километража 320000 км Сила
Германија, Schifferstadt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се