Филтри -

Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 3450 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987-09-17 Километража 819487 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 8180 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-02-01 Километража 175431 км Сила
Белгија, Bree
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Носивост 2800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-11-21 Километража 435026 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 497000 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Носивост 2450 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-09-14 Километража 260251 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се