Филтри -

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Унгарија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2548
12
Контактирајте го продавачот
42.360 € HUF 15.000.000 HUF
Година 2010 Километража 670000 км Сила 476 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2541
12
Контактирајте го продавачот
47.580 € HUF 16.850.000 HUF
Година 2012 Километража 440000 км Сила 408 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 1842 Állatszállító
10
Контактирајте го продавачот
38.690 € HUF 13.700.000 HUF
Година 2013 Километража 616000 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Atego 824
10
Контактирајте го продавачот
14.680 € HUF 5.200.000 HUF
Година 2007 Километража 490000 км Сила 238 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ EGYÉB Z1 2.5 D
11
Контактирајте го продавачот
3.530 € HUF 1.250.000 HUF
Година 1990 Километража 213000 км Сила 72.06 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2551
12
Контактирајте го продавачот
60.570 € HUF 21.450.000 HUF
Зафатнина 53.84 м³
Година 2013 Километража 752999 км Сила 510 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2548 6x2 Élőállat-szállító
12
Контактирајте го продавачот
49.140 € HUF 17.400.000 HUF
Зафатнина 50 м³
Година 2012 Километража 766000 км Сила 485 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се