Филтри -

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 2548 TIERTRANSPORTWAGEN 7,40m / 3STOCK
14
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-13 Километража 766000 км Сила 480 кс
Полска, Nowy Sącz
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2541 / Żywiec / 3 Poziomy / KaBa
13
Контактирајте го продавачот
38.320 € PLN 175.000 PLN
Година 2006 Километража 295000 км Сила 410 кс
Полска, CHĘCINY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Atego 1326
8
Контактирајте го продавачот
30.440 € PLN 139.000 PLN
Година 2011 Километража 290000 км Сила 290 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2543
6
Контактирајте го продавачот
61.200 € PLN 279.500 PLN
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 547000 км Сила 430 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ
7
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 1842 4x2 / EURO5 / RETARDER /
11
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 616000 км Сила 420 кс
Полска, Stary Sącz
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 2548 DO ZWIERZAT-ZYWCA-BYDLA
21
Контактирајте го продавачот
39.200 € PLN 179.000 PLN
Година 2009 Километража 860000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 409 410 3,0 D orginał do 3,5T
5
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Година 1985 Километража 301000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се