Филтри -

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Холандија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 812 110795 km original 1 stock top!
20
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2010 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-09-30 Километража 110795 км Сила 120 кс
Холандија, nl
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 1844 EURO 5, Retarder, Animals / Livestock transport
11
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 8655 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-11-08 Километража 655000 км Сила 440 кс
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ atego 817 + manual + euro 2
29
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 1590 кг Евро Euro 2
Година 2001-04-11 Километража 326083 км Сила 170 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ATEGO 917 3 PAARDS
15
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-06-05 Километража 447749 км Сила 190 кс
Холандија, Meerkerk
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ATEGO 950.54
17
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 11440 кг Евро Euro 3
Година 2003-07-31 Километража 621353 км Сила 279 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Sprinter
19
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 495 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-04-15 Километража 311661 км Сила 129 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 811 D Horse Truck APK/TUV: 31-10-2020
30
Контактирајте го продавачот
6.116 € Без ДДВ
Носивост 3590 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1993-10-29 Километража 402629 км Сила 107 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 814 D Paardenwagen, Horsetruck, Pferdewagen 3-4 - Veewagen, live
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 2440 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03-01 Километража 263539 км Сила 140 кс
Холандија, Tilburg
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI + Blomenröhr Niehoff S1200-305 Horsetransport!
17
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 2350 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 66353 км Сила
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 1320 Paardenwagen
13
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1990-05-22 Километража 452372 км Сила 200 кс
Холандија, Vlissingen
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Atego 818 4x2 Horsetransport!
10
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 1270 кг
Година 2001-01-01 Километража Сила
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 817
15
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Евро Euro 1
Година 1997-05-01 Километража 499683 км Сила 170 кс
Холандија, Vuren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се