Филтри -

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Германија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 1851 / Retarder / Hubdach /Xenon /2 Stock
34
49.950 € Без ДДВ
Носивост 7360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09-22 Километража 708521 км Сила 510 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ L / 1117 / NSW
13
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997-09 Километража 465000 км Сила 175 кс
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ L / 1117 / NSW
13
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997-09 Километража 465000 км Сила 175 кс
Германија, Bovenden
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 1832L Actros/Viehtransporter/Deutsche Fahrzeug
22
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007-07 Километража 674535 км Сила 320 кс
Германија, Butzbach
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 815
17
13.999 € Без ДДВ
Година 2004-07 Километража 632000 км Сила 150 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 814 L Menke Einstock
18
9.290 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 22.58 м³
Година 1999-03 Километража 686000 км Сила 140 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 814 mit Kaba Aufbau
19
4.999 € Без ДДВ
Година 1990-09 Километража 500825 км Сила
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2551
16
54.490 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 53.84 м³
Година 2013 Километража 752999 км Сила 510 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 824L
23
44.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 28.68 м³
Година 2018-05 Километража 168000 км Сила 211 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2541 Menke 3 Stock Vollalu
12
19.890 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-03 Километража 889000 км Сила 469 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 25
8
7.250 € Без ДДВ
Година 2003-01 Километража Сила
Германија, Garching/Hochbrück
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2541 Menke 3 Stock Vollalu
13
19.890 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-03 Километража 889000 км Сила 469 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2544 L 6x2 Viehtransporter Ka-Ba 2 Stock
15
43.889,92 € Без ДДВ
Носивост 13550 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-07 Километража 387317 км Сила 435 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се