Филтри -

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 1844 EURO 5, Retarder, Animals / Livestock transport
11
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 8655 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-11-08 Километража 655000 км Сила 440 кс
Холандија, Ede
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 2548 TIERTRANSPORTWAGEN 7,40m / 3STOCK
14
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-13 Километража 766000 км Сила 480 кс
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2551 4 Stock Vollalu Hubach + приколка за превоз на животни
30
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 53.84 м³
Година 2013-10 Километража 752999 км Сила 510 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2551 Menke 4 Stock Vollalu Hubach
30
Контактирајте го продавачот
56.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 53.84 м³
Година 2013-10 Километража 752999 км Сила 510 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 814
13
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 2
Година 1995 Километража 569000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2541 / Żywiec / 3 Poziomy / KaBa
13
Контактирајте го продавачот
38.320 € PLN 175.000 PLN
Година 2006 Километража 295000 км Сила 410 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Atego 1326
8
Контактирајте го продавачот
30.440 € PLN 139.000 PLN
Година 2011 Километража 290000 км Сила 290 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2543
6
Контактирајте го продавачот
61.200 € PLN 279.500 PLN
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 547000 км Сила 430 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ atego 817 + manual + euro 2
29
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 1590 кг Евро Euro 2
Година 2001-04-11 Километража 326083 км Сила 170 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ
7
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 L
18
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-08-09 Километража 303656 км Сила 177 кс
Белгија, Roksem
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 18.430 / Hubdach / 3 Stock
57
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Носивост 6360 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-07-20 Километража 604551 км Сила 428 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ATEGO 917 3 PAARDS
15
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-06-05 Километража 447749 км Сила 190 кс
Холандија, Meerkerk
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 1842 4x2 / EURO5 / RETARDER /
11
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 616000 км Сила 420 кс
Полска, Stary Sącz
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 2548 DO ZWIERZAT-ZYWCA-BYDLA
21
Контактирајте го продавачот
39.200 € PLN 179.000 PLN
Година 2009 Километража 860000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се