Филтри -

Камион за превоз на животни MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камион за превоз на животни MAN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 673000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Година 2016-01 Километража 448819 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 6635 кг
Година 2010 Километража 436736 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Зафатнина 51.85 м³
Година 2001 Километража 673000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 6420 кг Зафатнина 32.31 м³
Година 2013 Километража 525000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 4900 кг
Година 2004 Километража 382000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се