Филтри -

Камион за превоз на животни MAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MAN од Шпанија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN TGX 28 480
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 02/2007 Километража 435000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MAN TGA 26 350
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 10/2005 Километража 322000 км Сила 350 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни MAN TG 410A XXL
11
Побарајте цена
цена на барање
Година 10/2004 Километража 856000 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MAN ACTROS 2548 + приколка за превоз на животни
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2005 Километража 278000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MAN TGX 28 480
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 02/2007 Километража 435000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се