Филтри -

Камион за превоз на животни MAN од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MAN од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN TGA 26.440 XXL
22
32.950 € PLN 149.500 PLN
Носивост 12500 кг Евро Euro 5
Година 2007-11-01 Километража 718000 км Сила 441 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MAN TGA 26.390
9
6.611 € PLN 30.000 PLN
Носивост 16500 кг
Година 05/2005 Километража 701438 км Сила 390 кс
Полска, Radzanów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440 / Żywiec / 3 Poziomy / Menke
9
43.860 € PLN 199.000 PLN
Година 2009 Километража 497000 км Сила 440 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440 / Żywiec / 3 poziomy / Menke
9
43.860 € PLN 199.000 PLN
Година 2009 Километража 497000 км Сила 440 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MAN TGX 18. 480/EURO 5 EEV + приколка за превоз на животни
31
42.000 € Без ДДВ
Носивост 31200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³
Година 2012 Километража 607000 км Сила 480 кс
Полска, Górno 24B
камион за превоз на животни MAN TGA 26.430 DO ZWIERZAT-ZYWCA-BYDLA
14
20.940 € PLN 95.000 PLN
Година 2006 Километража 560000 км Сила 430 кс
Полска, Piotrków Trybunalski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се