Филтри -

Камион за превоз на животни MAN од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MAN од Холандија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN 10.150 4 HORSES
15
6.750 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1989-08-04 Километража 372998 км Сила 150 кс
Холандија, Meerkerk
камион за превоз на животни MAN TGA 26.400 6X2 XL Lift+Lenkachse Euro 4
24
ВИДЕО
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-05-02 Километража 708057 км Сила 400 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни MAN 12.220 Camper/Paardenwagen
21
7.900 € Без ДДВ
Носивост 3555 кг Евро Euro 2
Година 1997-10-02 Километража 353409 км Сила 220 кс
Холандија, Wijchen
камион за превоз на животни MAN TGX 26.480 - Finkl Livestock - 3 deck truck - 4 deck trailer
84
ВИДЕО
62.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-05 Километража 950000 км Сила 480 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни MAN TGX 18.440 4X2 XLX Euro 5 Poultry / Geflügel TRUCK ONLY
21
ВИДЕО
8.600 € Без ДДВ
Носивост 10060 кг Евро Euro 5
Година 2012-11-20 Километража 1004888 км Сила 440 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни MAN TGM
23
цена на барање
Носивост 18600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-04-20 Километража 419587 км Сила 330 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни MAN TGA18.460 4x2 2 Stock Livestock
17
6.900 € Без ДДВ
Носивост 5370 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-11-12 Километража 655657 км Сила 460 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни MAN TGX 18.440 4X2 XLX Euro 5 Pluimvee/Geflügel Transport
20
ВИДЕО
13.800 € Без ДДВ
Носивост 10060 кг Евро Euro 5
Година 2013-01-22 Километража 934431 км Сила 440 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни MAN L 2000 Manual Gearbox horsetruck
15
цена на барање
Носивост 2265 кг Евро Euro 2
Година 1996-06-26 Километража 174017 км Сила 155 кс
Холандија, Vlissingen
камион за превоз на животни MAN TGX 18.440 4X2 XLX E5 poultry
14
ВИДЕО
8.600 € Без ДДВ
Носивост 16530 кг Евро Euro 5
Година 2012-10-19 Километража 1024293 км Сила 440 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни MAN TGA 26 360 6x2, EURO 2, Retarder, Animal transport, 3 layers, Ma
7
8.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-07-05 Километража 804000 км Сила 360 кс
Холандија, Ede
камион за превоз на животни MAN L2000
9
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2375 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-04-10 Километража 457716 км Сила 179 кс
Холандија, Buitenpost
камион за превоз на животни MAN H 86
21
19.500 € Без ДДВ
Носивост 12340 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07-23 Километража 903381 км Сила 408 кс
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се