Филтри -

Камион за превоз на животни MAN од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MAN од Германија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN 8-153 L2000
15
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила 155 кс
Германија, Westerkappeln
камион за превоз на животни MAN 19464
12
Контактирајте го продавачот
18.466 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 11/1999 Километража 955927 км Сила 460 кс
Германија, Petershagen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни MAN TGL 12.250 4x2 BL / 1 Stock
39
Контактирајте го продавачот
30.950 € Без ДДВ
Носивост 5505 кг Евро Euro 5
Година 2013-02-08 Километража 351980 км Сила 250 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни MAN TGM 18.340 4x2 LL / 1 Stock
41
Контактирајте го продавачот
45.950 € Без ДДВ
Носивост 9630 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07-12 Километража 419561 км Сила 340 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock
24
Контактирајте го продавачот
29.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.1 м³
Година 2012-01 Километража 989000 км Сила 441 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN 15.220
24
Контактирајте го продавачот
15.490 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 32.55 м³
Година 2006-09 Километража 924000 км Сила 220 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN 14232  KABA Doppelstock
10
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 1993-05 Километража 462000 км Сила 235 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock Hubdach
24
Контактирајте го продавачот
33.490 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.1 м³
Година 2011-01 Километража 821000 км Сила 441 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock Hubdach
25
Контактирајте го продавачот
33.490 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-01 Километража 821000 км Сила 441 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN TGA18.390 E4 4x2
13
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 8750 кг Евро Euro 4 Зафатнина 33.61 м³
Година 2005-07 Километража 485192 км Сила 390 кс
Германија, Deggendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се