Филтри -

Камион за превоз на животни MAN од Европа

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MAN: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN 8-153 L2000
15
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила 155 кс
Германија, Westerkappeln
камион за превоз на животни MAN TGM 18.340
10
Контактирајте го продавачот
51.640 € PLN 235.000 PLN
Носивост 8670 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 419000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 418148 км Сила 324 kW
Унгарија, Tata
камион за превоз на животни MAN 19192 ΣΕ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΝΕΟ ΜΟΤΕR SASMAN ME OBER DIAFORIKO EYRO за делови
6
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Грција, Karditsa
камион за превоз на животни MAN TGX26 440 Euro 5 - POULTRY TRANSPORT
9
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Носивост 15340 кг Евро Euro 5
Година 2014-04-14 Километража 866368 км Сила 440 кс
Холандија, WEERT
камион за превоз на животни MAN TGM 18.340
10
Контактирајте го продавачот
51.640 € PLN 235.000 PLN
Носивост 8670 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 419000 км Сила
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MAN TGX 19 440 Poultry Transport
8
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 9680 кг Евро Euro 4
Година 2009-04-28 Километража 945480 км Сила 440 кс
Холандија, WEERT
камион за превоз на животни MAN TGX 26.520 + приколка за превоз на животни
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-07 Километража 440000 км Сила 520 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни MAN TGA 26.440 XXL / Żywiec / Podnoszony Dach / 3 Poziomy / Michelet
22
Контактирајте го продавачот
34.060 € PLN 155.000 PLN
Носивост 12500 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 718000 км Сила 441 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MAN 14.264 horses/chevaux
13
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 1890 кг Евро Euro 2
Година 1997-07-17 Километража 730548 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни MAN H 86
21
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 12340 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07-23 Километража 903381 км Сила 408 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни MAN 12.224 * L 12 LC * 4X2 * MANUAL * Good Condition *
21
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 5700 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-05-12 Километража 487000 км Сила 224 кс
Холандија, Nijmegen
камион за превоз на животни MAN 19464
12
Контактирајте го продавачот
18.466 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 11/1999 Километража 955927 км Сила 460 кс
Германија, Petershagen
камион за превоз на животни MAN ACTROS 2548 + приколка за превоз на животни
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2005 Километража 278000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MAN TGX 28 480
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 02/2007 Километража 435000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се