Филтри -

Камион за превоз на животни MAN-VW

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MAN-VW: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN-VW 26440
6
Контактирајте го продавачот
34.550 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража 600000 км Сила
Литванија, Paluknys
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се