Филтри -

Камион за превоз на животни IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни IVECO од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни IVECO 240E48 CURSOR ANIMALI VIVI
26
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 895000 км Сила 480 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за превоз на животни IVECO EUROCARGO 100E18
13
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Носивост 4500 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 360000 км Сила 100 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни IVECO 120E23
4
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 5900 кг
Година 1994 Километража 200000 км Сила
Италија, Tortolì
камион за превоз на животни IVECO ZETA 50.9 Trasporto Animali Vivi
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 2250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 103000 км Сила 90 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за превоз на животни IVECO EUROCARGO 65E12
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 01/1996 Километража Сила 150 кс
Италија, Calenzano
камион за превоз на животни IVECO Eurostar 240E42
16
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1996 Километража Сила 420 кс
Италија, Arluno (MI)
камион за превоз на животни IVECO 120E18
5
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 1992 Километража 389445 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се