Филтри -

Камион за превоз на животни DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни DAF од Холандија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни DAF AE75PC EURO 2
10
цена на барање
Носивост 7600 кг Евро Euro 2
Година 2000-06-30 Километража 770000 км Сила 250 кс
Холандија, Maarsbergen
камион за превоз на животни DAF 65-210 HORSETRUCK WITH LIVING (5 HORSES)
31
ВИДЕО
24.250 € Без ДДВ
Носивост 10800 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1994-08-31 Километража 899000 км Сила 212 кс
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни DAF XF 105-460 BDF FINKL 1 stock Livestock box Manuel-Full air suspe
36
14.900 € Без ДДВ
Носивост 11705 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04-06 Километража 999999 км Сила 460 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни DAF FA45.130
4
цена на барање
Носивост 3218 кг
Година 2003 Километража 733936 км Сила
Холандија, Zwolle
камион за превоз на животни DAF CF85-430 6x2*4 3Stock Livestock
28
14.900 € Без ДДВ
Носивост 13675 кг Евро Euro 3
Година 2006-01-04 Километража 864110 км Сила 430 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни DAF CF85-510 FAR 6x2 2Stock Livestock
16
26.400 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 5
Година 2009-08-22 Километража 685000 км Сила 510 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни DAF XF460 FAN 3 Stock Livestock, Low Kilometer, Euro 6 - NEW TUV/APK
24
54.900 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05-23 Километража 459914 км Сила 460 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни DAF XF 105.510 COMBI + General Trailer RT24 + Euro 5 + Manual + Anim
55
цена на барање
Носивост 11940 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-26 Километража 435814 км Сила 510 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни DAF XF 105.510 + Euro 5 + Manual + Animal Transport
41
цена на барање
Носивост 11940 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-26 Километража 435814 км Сила 510 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни DAF XF95.380 + Aanhanger
6
26.750 € Без ДДВ
Носивост 10760 кг Евро Euro 3
Година 2002-02-05 Километража 665886 км Сила 381 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за превоз на животни DAF 1700 , Horse Truck
21
4.000 € Без ДДВ
Носивост 4876 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1987-10-06 Километража 741708 км Сила 158 кс
Холандија, Susteren
камион за превоз на животни DAF CF 65.180 + Manual + Lift
27
11.950 € Без ДДВ
Носивост 7080 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-09-28 Километража 763834 км Сила 180 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни DAF FAR XF105
32
цена на барање
Носивост 14070 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09-28 Километража 906017 км Сила 462 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни DAF XF105.460 6X2 Berdex Cattle Transport Euro 5
24
ВИДЕО
49.800 € Без ДДВ
Носивост 18320 кг Евро Euro 5
Година 2007-07-17 Километража 1543563 км Сила 460 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се