Филтри -

Камион за превоз на животни DAF од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни DAF од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 FA /3 Stock /Hydr. Laderampe /Hubdach
42
47.950 € Без ДДВ
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-26 Километража 539208 км Сила 460 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 FA /3 Stock /Hydr. Laderampe /Hubdach
36
55.950 € Без ДДВ
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-02-21 Километража 361585 км Сила 460 кс
Германија, Salzgitter
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за превоз на животни DAF XF 480
12
154.890 € Без ДДВ
Година 2020-04 Километража 15 км Сила 480 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF105/410 Spacecup Menke 4 Stock
23
27.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 52.93 м³
Година 2009-05 Километража 928000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
3
28.290 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF CF 410 Menke Doppelstock , Hubdach
7
57.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-02 Километража 412000 км Сила 409 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF CF 410 Menke Doppelstock , Hubdach
9
57.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45.5 м³
Година 2016-02 Километража 412000 км Сила 409 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
21
28.290 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
25
28.290 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF105/410 Spacecup Menke 4 Stock
18
27.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 52.93 м³
Година 2009-05 Километража 928000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
нови камион за превоз на животни DAF XF 480 "Neu"  Menke 3 Stock Hubdach
16
134.290 € Без ДДВ
Зафатнина 51.1 м³
Година 2020-05 Километража 15 км Сила 480 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock KABA
16
14.490 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 32.55 м³
Година 2006-12 Километража 326000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се