Филтри -

Камион за превоз на животни BERDEX

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни BERDEX: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни BERDEX 2/3 Floors-Berdex -Loading lift- Only Box
37
16.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-02-27 Километража 100 км Сила
Холандија, Ravenstein
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се