Камиони со рамна платформа FORD од Холандија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони со рамна платформа FORD од Холандија: 9 огласа
€ 12.500 ≈ US$ 14.418
Година 1995-01 Километража 1 км Сила
Холандија, Deurne
€ 22.400 ≈ US$ 25.836
Носивост 1144 кг
Година 2017-03 Километража 21481 км Сила 105 кс
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 21.900 ≈ US$ 25.259
Носивост 1144 кг
Година 2017-03 Километража 34361 км Сила 105 кс
Холандија, Veghel
€ 21.900 ≈ US$ 25.259
Носивост 1295 кг
Година 2017-03 Километража 27636 км Сила 105 кс
Холандија, Veghel
€ 9.350 ≈ US$ 10.784
Носивост 1200 кг
Година 2012-08 Километража 201088 км Сила 101 кс
Холандија, Vuren
€ 15.900 ≈ US$ 18.339
Носивост 1229 кг
Година 2013-03 Километража 55991 км Сила 155 кс
Холандија, Veghel
€ 10.900 ≈ US$ 12.572
Носивост 1255 кг
Година 2014-01 Километража 198386 км Сила 125 кс
Холандија, Vuren
€ 14.500 ≈ US$ 16.724
Носивост 675 кг
Година 1943-07 Километража 5000 км Сила 39 кс
Холандија, Monster
€ 1.750 ≈ US$ 2.018
Суспензија пружина/пружина
Година 1975-08 Километража 0 км Сила 75 кс
Холандија, Alkmaar
Омилени : 0 Споредба : 0