Камиони со отворена каросерија FORD од Италија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони со отворена каросерија FORD од Италија: 4 огласа
преговара
Камион кипер
Носивост 950 кг
Година 2005 Километража 173713 км Сила 116 кс
Италија, Tortolì
€ 8.900 ≈ US$ 10.265
Камион со рамна платформа
Носивост 1510 кг Евро Euro 4
Година 2009-09 Километража 185000 км Сила 115 кс
Италија, Carmagnola ( To )
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
преговара
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 0 км Сила
Италија, Roma
преговара
Камион кипер
Носивост 1100 кг
Година 2001 Километража 262705 км Сила 89.73 кс
Италија, Tortolì
Омилени : 0 Споредба : 0