Камиони со церада NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони со церада NISSAN: 9 огласа
€ 22.800 ≈ US$ 26.298
Година 2012 Километража 180000 км Сила
Шпанија, Alicante
преговара
Зафатнина V=15.9 м³
Година 2004-03 Километража 184000 км Сила 140 кс
Шпанија, Abaran
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 4.500 ≈ US$ 5.190
Година 10/1993 Километража 350000 км Сила 41 кс
Шпанија, Barcelona
преговара
Година 05/2002 Километража 22500 км Сила 120 кс
Шпанија, Barcelona
€ 7.500 ≈ US$ 8.651
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1998 Километража 152000 км Сила 160 кс
Шпанија, Barcelona
преговара
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1994 Километража 209708 км Сила
Шпанија, Barcelona
€ 2.500 ≈ US$ 2.884
Евро Euro 2
Година 1996 Километража 391256 км Сила
Италија, Verona (VR)
€ 7.500 ≈ US$ 8.651
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2000 Километража 340000 км Сила 165 кс
Шпанија, Barcelona
€ 4.590 ≈ US$ 5.294
Евро Euro 3
Година 2003-06 Километража 489995 км Сила 205 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0