Камиони-шасии NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони-шасии NISSAN: 13 огласа
€ 8.500 ≈ US$ 9.804
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2005 Километража 160000 км Сила 160 кс
Шпанија, Barcelona
€ 8.500 ≈ US$ 9.804
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2006 Километража 160000 км Сила 210 кс
Шпанија, Barcelona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година 1999 Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 15.500 ≈ US$ 17.878
Евро Euro 4
Година Километража 0 км Сила 130 кс
Холандија, Moerdijk
преговара
Евро Euro 3
Година 05/2004 Километража 3970000 км Сила 41 кс
Шпанија, Barcelona
€ 15.500 ≈ US$ 17.878
Носивост 1719 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 0 км Сила 131 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
€ 7.500 ≈ US$ 8.651
Година 06/2006 Километража 280000 км Сила 22 кс
Шпанија, Barcelona
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, Barcelona
преговара
Година Километража 149526 км Сила 135 кс
Шпанија, Barcelona
Омилени : 0 Споредба : 0