Камиони платформи NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони платформи NISSAN: 6 огласа
€ 6.500 ≈ US$ 7.497
Евро Euro 4
Година 2006-03 Километража 117000 км Сила 150 кс
Шпанија, Cdad. Real
преговара
Година 05/2011 Километража 472000 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 29.000 ≈ US$ 33.449
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 88000 км Сила
Италија, FANO
аукција € 14.000 ≈ US$ 16.148
Носивост 15000 кг
Година 2006 Километража 460000 км Сила 200 кс
Шпанија, Algeciras
преговара
Носивост 1035 кг
Година 2011-05 Километража 0 км Сила
Франција, Arc sur Tille
преговара
Година 2012 Километража 101114 км Сила
Шпанија, Camarles (TARRAGONA)
Омилени : 0 Споредба : 0