Камиони-ладилники NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони-ладилники NISSAN: 14 огласа
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, Barcelona
преговара
Зафатнина V=30.61 м³
Година 05/2009 Километража 0 км Сила 190 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 17.500 ≈ US$ 20.185
Евро Euro 3 Зафатнина V=20920500 м³
Година 2006-03 Километража 88000 км Сила 160 кс
Шпанија, ALBRESA VALDEMORO-MADRID
€ 2.158 ≈ US$ 2.489
Година 1993 Километража 0 км Сила 85.65 кс
Унгарија, Szurdokpüspöki
преговара
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 128000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
€ 10.000 ≈ US$ 11.534
Носивост 2325 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06 Километража 589000 км Сила 125 кс
Шпанија, Manlleu (Barcelona)
€ 10.890 ≈ US$ 12.565
Носивост 2430 кг
Година 2011 Километража 265000 км Сила 150 кс
Полска, Daleszyce
€ 7.000 ≈ US$ 8.074
Година 2008 Километража 0 км Сила
Шпанија, Utrera
€ 3.650 ≈ US$ 4.210
Година 2003-03 Километража 230000 км Сила 133 кс
Германија, Schifferstadt
€ 7.862 ≈ US$ 9.068
Година 10/2002 Километража 384265 км Сила 150 кс
Унгарија, Szigetszentmiklós
€ 12.500 ≈ US$ 14.418
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=19.19 м³
Година 2009-03 Километража 146200 км Сила 182 кс
Италија, Torino - TO
€ 15.500 ≈ US$ 17.878
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 372850 км Сила
Шпанија, Sevilla
Омилени : 0 Споредба : 0