Камиони кипер NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони кипер NISSAN: 35 огласа
€ 5.700 ≈ US$ 6.574
Година 1998 Километража 0 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
€ 5.000 ≈ US$ 5.767
Година 2004 Километража 260637 км Сила 140 кс
Полска, Wrocław
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 17.800 ≈ US$ 20.531
Година 2005 Километража 212000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 19.800 ≈ US$ 22.837
Година 2007 Километража 25000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 27.800 ≈ US$ 32.065
Година 2005 Километража 52000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 17.500 ≈ US$ 20.185
Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07 Километража 160000 км Сила 160 кс
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
аукција преговара
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 0 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
преговара
Година 1990 Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година 1991 Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 7.900 ≈ US$ 9.112
Евро Euro 3 Марка на каросерија Moser Модел 8014
Година 2004-12 Километража 13000 км Сила 140 кс
Романија, Cosbuc
преговара
Година 11/2007 Километража 0 км Сила 180 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
€ 6.490 ≈ US$ 7.486
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2003 Километража 124000 км Сила
Полска, Zagnańsk
Омилени : 0 Споредба : 0