Камиони фургони FORD од Холандија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони фургони FORD од Холандија: 9 огласа
€ 33.950 ≈ US$ 39.158
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 34670 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 32.950 ≈ US$ 38.005
Носивост 460 кг
Година 2017-04 Километража 21000 км Сила 350 кс
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 31.550 ≈ US$ 36.390
Година 2017-05 Километража 38044 км Сила 131 кс
Холандија, Raamsdonksveer
преговара
Година Километража 0 км Сила
Холандија, Goudriaan
€ 31.950 ≈ US$ 36.851
Носивост 460 кг
Година 2017-01 Километража 53316 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 32.950 ≈ US$ 38.005
Носивост 460 кг
Година 2017-04 Километража 38997 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 7.950 ≈ US$ 9.170
Година Километража 95000 км Сила 116 кс
Холандија, Waspik
€ 34.950 ≈ US$ 40.311
Година 2017-05 Километража 18491 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 34.950 ≈ US$ 40.311
Година 2017-06 Километража 22071 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
Омилени : 0 Споредба : 0