Изотермичени камиони AVIA од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Изотермичени камиони AVIA: 1 оглас
€ 2.850 ≈ € 2.850 ≈ US$ 3.279
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 3600 км Сила
Полска, Lublin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0