Изотермичени камиони, изотермални камиони

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Изотермичени камиони: 128 огласа

изотермичен камион DAF LF45 FA 180
16
€ 3.360 CZK USD CZK 87.000 ≈ US$ 3.719
Евро Euro 3 Зафатнина V=47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04 Километража 1344000 км Сила
Чехија, Staré Město
изотермичен камион MERCEDES-BENZ AXOR
10
€ 9.700 USD ≈ US$ 10.735
Носивост 8360 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Километража 876000 км Сила 290 кс
Чехија, ceska skalice
изотермичен камион SCANIA P230
22
€ 19.900 USD ≈ US$ 22.023
Носивост 9210 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=47.36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-4 Километража 469300 км Сила 230 кс
Естонија, Maardu
изотермичен камион FIAT DUCATO POWER 180 KM KONTENER +WINDA 8 PALET 70 TYŚ KM SALON PL S
32
€ 20.740 PLN USD PLN 89.999 ≈ US$ 22.957
Носивост 881 кг Зафатнина V=22 м³
Година 2017-2 Километража 70866 км Сила 180 кс
Полска, Daleszyce
изотермичен камион SCANIA P270
21
€ 9.197 PLN USD PLN 39.900 ≈ US$ 10.178
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 716000 км Сила 270 кс
Полска, Strzegowo
изотермичен камион SCANIA P320 KAB.SYPIALNA/RETARDER/FURGON-IZOTERMA/512tys.km
21
€ 22.900 USD ≈ US$ 25.343
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=51.46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2012 Километража 512000 км Сила 320 кс
Полска, Tarnobrzeg
изотермичен камион VOLVO FL 6
12
€ 8.759 PLN USD PLN 38.000 ≈ US$ 9.693
Носивост 7460 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 333000 км Сила 220 кс
Полска, Rawa Mazowiecka
изотермичен камион SCANIA P230
17
€ 14.980 PLN USD PLN 65.000 ≈ US$ 16.580
Носивост 8770 кг Зафатнина V=40.14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 369000 км Сила 230 кс
Полска, Rawa Mazowiecka
изотермичен камион VOLVO FE 240
17
€ 11.290 PLN USD PLN 49.000 ≈ US$ 12.499
Носивост 8230 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=46.51 м³
Година 2007 Километража 539000 км Сила 241 кс
Полска, Rawa Mazowiecka
изотермичен камион VOLVO FL 6
18
€ 8.759 PLN USD PLN 38.000 ≈ US$ 9.693
Носивост 6210 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=38.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 301000 км Сила 250 кс
Полска, Rawa Mazowiecka
изотермичен камион VOLVO FE 240
18
€ 10.370 PLN USD PLN 45.000 ≈ US$ 11.479
Носивост 8830 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=45.6 м³
Година 2007 Километража 514000 км Сила 241 кс
Полска, Rawa Mazowiecka
изотермичен камион VOLVO Fm 9
13
€ 9.911 PLN USD PLN 43.000 ≈ US$ 10.969
Носивост 8060 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 470000 км Сила 260 кс
Полска, Rawa Mazowiecka
изотермичен камион VOLVO FL 6
13
€ 8.759 PLN USD PLN 38.000 ≈ US$ 9.693
Носивост 7080 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=35.89 м³
Година 2006 Километража 301000 км Сила 220 кс
Полска, Rawa Mazowiecka
изотермичен камион VOLVO FE 260
29
€ 17.260 PLN USD PLN 74.900 ≈ US$ 19.106
Носивост 8150 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 331819 км Сила 260 кс
Полска, Dąbrowa Tarnowska
изотермичен камион RENAULT PREMIUM
20
€ 33.000 USD ≈ US$ 36.521
Евро Euro 5 Зафатнина V=54.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2013 Километража 450000 км Сила 389 кс
Шпанија, MARTORELLAS
Омилени : 0 Споредба : 0