Филтри -

Изотермални камиони - Узбекистан

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Изотермални камиони - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови изотермален камион Isuzu NQR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Зафатнина 21 м³
Година 04/2022 Километража Сила
Узбекистан, Fergana
Контактирајте го продавачот
47.830 € UZS 647.000.000 UZS
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се