Филтри -

Изотермални камиони од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 14.860 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 56 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 699000 км Сила 279 кс
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
37.300 US$ EUR ≈ 31.660 €
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 124 кс
Украина, м.Черкаси
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
50.400 US$ EUR ≈ 42.780 €
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 190 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
44.900 US$ EUR ≈ 38.120 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2021 Километража Сила 140 кс
Украина, м.Черкаси
нови изотермален камион FORD Trucks 1833 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се