Филтри -

Изотермални камиони од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони од Шпанија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион IVECO AD 260 36SY/PS
16
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 11/2015 Километража 1011440 км Сила 265 kW
Шпанија, Villagarcia de Arousa
изотермален камион MERCEDES-BENZ SPRINTER 416CDI
7
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Година 2003-06-20 Километража 672400 км Сила 160 кс
Шпанија, Albelda De Iregua
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион NISSAN ATLEON 56.15
15
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-01-26 Километража 270000 км Сила 150 кс
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
нови изотермален камион MERCEDES-BENZ SPRINTER FRIOTERMIC / EXPORT PRICE
11
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 2021-05 Километража 11 км Сила 189 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
изотермален камион VOLVO FL618 250
5
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 18000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-12-12 Километража 1085621 км Сила 250 кс
Шпанија, Huércal de Almería (Almería)
изотермален камион VOLVO FL618 250
5
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 18000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-12-12 Километража 904095 км Сила 250 кс
Шпанија, Huércal de Almería (Almería)
изотермален камион NISSAN ATLEON 140 ISOTERMO REFORZADO
18
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 39.31 м³
Година 2004 Километража 235000 км Сила 140 кс
Шпанија, Bedia Vizcaya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се