Филтри -

Изотермални камиони од Русија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони од Русија: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.360 € RUB 3.660.000 RUB
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 288475 км Сила 180 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се