Филтри -

Изотермални камиони од Португалија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Изотермални камиони од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Година 08/2002 Километража 891000 км Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 205000 км Сила
Португалија, ANDRINOS
Контактирајте го продавачот
44.990 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7694 кг
Година 07/2013 Километража 497051 км Сила
Португалија, Vermoim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-05-04 Километража 282102 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 12/1998 Километража 361854 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 260763 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Португалија, Barcelos
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се