Филтри -

Изотермални камиони од Летонија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони од Летонија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион VOLVO FL240
13
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 463000 км Сила
Латвија, Rīga
изотермален камион IVECO Magirus 430
8
10.900 €
Година 2005 Километража 566000 км Сила
Латвија, Rīga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
изотермален камион VOLVO FL 6
8
4.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2003-09 Километража 482633 км Сила
Латвија, Mežciems
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се