Филтри -

Изотермални камиони - Казахстан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони - Казахстан: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови изотермален камион JAC N56
1
Контактирајте го продавачот
25.990 € KZT 13.100.000 KZT
Носивост 3445 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
32.740 € KZT 16.500.000 KZT
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Костанай
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.010 € KZT 12.100.000 KZT
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 150 кс
Казахстан, Костанай
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се