Филтри -

Изотермални камиони од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони од Италија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион IVECO ML75E17 EUROCARGO
6
13.500 €
Носивост 7490 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 377485 км Сила 170 кс
Италија, Roma
изотермален камион NISSAN ATLEON 56.13  ISOTERMICO + PEDANA 15 Q.LI - ATP IN
14
8.700 €
Носивост 2200 кг Зафатнина 27.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 270000 км Сила 130 кс
Италија, Carmagnola ( To )
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион IVECO Eurocargo 150 e21
2
4.500 €
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2004 Километража 880000 км Сила
Италија, Casorezzo
изотермален камион MAN LE180C FRIGO ATP FNAX 02/2021
16
7.500 €
Носивост 2650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 114970 км Сила 180 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
изотермален камион VOLVO FL 608
4
цена на барање
Носивост 2640 кг
Година 1995 Километража 435208 км Сила
Италија, Tortolì
изотермален камион VOLVO FH 12 380
4
5.500 € Без ДДВ
Година 2000-11 Километража 1000000 км Сила 380 кс
Италија, Calenzano
изотермален камион IVECO AS260S50
2
35.000 €
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1313026 км Сила 500 кс
Италија, Roma
изотермален камион RENAULT PREMIUM D 370
6
8.500 €
Носивост 26000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1104730 км Сила 362 кс
Италија, Roma
изотермален камион IVECO Daily 60C15L
21
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 170000 км Сила 150 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се