Филтри -

Изотермални камиони од Холандија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Изотермални камиони од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 14110 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 1043673 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 13745 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 1164106 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13965 кг Евро Euro 5
Година 11/2013 Километража 968565 км Сила
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3561 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 536500 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Носивост 13230 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2018 Километража 545000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Носивост 13230 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2018 Километража 435000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 1051452 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 6920 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 800250 км Сила
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13460 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2017 Километража 889500 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 15155 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2011 Километража 1117345 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Носивост 13965 кг Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 960492 км Сила
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7080 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2017 Километража 698000 км Сила
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6160 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2016 Километража 473616 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 12605 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2015 Километража 316931 км Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9485 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2010 Километража 1222116 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2020 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2001 Километража 350000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 6965 кг Евро Euro 5
Година 2009-07-28 Километража 957263 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2006 Километража 1705837 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 798119 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 15285 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 1105150 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Носивост 13480 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2009 Километража 986742 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Носивост 13740 кг Евро Euro 6
Година 08/2016 Километража 924000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 14110 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 943478 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Носивост 8392 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2015 Километража 869342 км Сила
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи