Филтри -

Изотермални камиони од Естонија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Изотермални камиони од Естонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 171768 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 30.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 475000 км Сила
Естонија, Maardu
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1998 Километража 389000 км Сила
Естонија, Vääna-Jõesuu
Контактирајте го продавачот
18.660 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-01 Километража 327854 км Сила
Естонија, Kurna

Огласи од други земји во делот "Изотермални камиони"

Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 4440 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.57 м³
Година 10/2011 Километража 234000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 600000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 53.42 м³
Година 2018 Километража 389000 км Сила
Германија, Coswig (Anhalt)
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 8410 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2015 Километража 889031 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
4.601 € PLN 20.000 PLN
Година 1998 Километража 115000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 723000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.350 € PLN 145.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 380000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
9.776 € PLN 42.500 PLN
Носивост 4315 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³
Година 2010 Километража 770014 км Сила
Полска, STARY SĄCZ
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 3750 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2011 Километража 204482 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
45.780 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 31956 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 848650 км Сила
Италија, Guardamiglio
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи