Филтри -

Изотермални камиони од Чешка Република

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони од Чешка Република: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион DAF FA LF55.220  E 15
17
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Носивост 8150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 823000 км Сила 162 kW
Чехија, Kněžmost
изотермален камион IVECO 120E28 E5 Hydraulické čelo
10
Контактирајте го продавачот
29.600 € Без ДДВ
Носивост 5210 кг Евро Euro 5
Година 02/2014 Километража 190000 км Сила 205 kW
Чехија, Brandýs nad Labem
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион IVECO ML120E25 Čelo E5
11
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Носивост 4510 кг Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 846536 км Сила 185 kW
Чехија, Brandýs nad Labem
изотермален камион IVECO ML120E25 ČELO AUTOMAT E5
10
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 4870 кг Евро Euro 5
Година 03/2014 Километража 575964 км Сила 185 kW
Чехија, Boleslavska
изотермален камион IVECO ML 120E28 Euro 5, Čelo
9
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Носивост 5140 кг Евро Euro 5
Година 03/2009 Километража Сила 205 kW
Чехија, Brandýs nad Labem
изотермален камион MAN TGM 18.280 FRIGO, CARRIER SUPRA 950
19
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Říčany
изотермален камион MAN TGM 18.240, EURO 4, 18 TONS, IZOTHERM BOX
11
Контактирајте го продавачот
8.760 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 691206 км Сила 239 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
изотермален камион MAN TGM 18.240, EURO 4, 18 TONS, IZOTHERM BOX
11
Контактирајте го продавачот
8.760 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 691206 км Сила 239 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
изотермален камион DAF LF45 FA 180
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.324 € CZK 85.000 CZK
Евро Euro 3 Зафатнина 47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 1344000 км Сила
Чехија, Staré Město
изотермален камион IVECO Daily 125kW, topení, záruka, servis
18
Контактирајте го продавачот
38.299 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2016 Километража 5404 км Сила 125 kW
Чехија, Chrudim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се