Филтри -

Изотермални камиони од Белгија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони од Белгија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион DAF CF 75 250
6
10.250 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06-18 Километража 550000 км Сила 250 кс
Белгија, GENK
изотермален камион VOLVO FE 280 + FRIGO Thermoking TS-500e BOX 9m20 - manual gearbox - ai
9
9.300 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-07-22 Километража 616505 км Сила 280 кс
Белгија, Overpelt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 MULTITEMPERATUUR BLATT/LAMMES
13
11.750 € Без ДДВ
Носивост 3730 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-11-12 Километража 645000 км Сила 180 кс
Белгија, GENK
изотермален камион MERCEDES-BENZ Axor 1928L hanging meat hooks cooling
12
28.500 € Без ДДВ
Носивост 9920 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-07-10 Километража 476954 км Сила 279 кс
Белгија, Roksem
изотермален камион DAF CF75 250
9
12.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06-25 Километража 500000 км Сила 250 кс
Белгија, GENK
изотермален камион MERCEDES-BENZ ACTROS 2544 LS
31
18.500 € Без ДДВ
Носивост 13700 кг Евро Euro 5
Година 2008-06-19 Километража 620090 км Сила 435 кс
Белгија, Meer
изотермален камион DAF XF 105. 460 / Laadklep / low km
9
19.900 €
Носивост 12000 кг
Година 06/2011 Километража 635000 км Сила
Белгија
изотермален камион MAN 12.224 FRIGO CARRIER SUPRA - MANUAL - 2 COMPARTIMENTS - FRIGO BO
11
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-24 Километража 411500 км Сила 220 кс
Белгија, Overpelt
изотермален камион SCANIA P280 CARRIER SUPRA 950Mt MULTITEMPERATURE 2 CHAMBRES/ROOMS
11
16.250 € Без ДДВ
Носивост 7125 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07-16 Километража 475000 км Сила 280 кс
Белгија, GENK
изотермален камион DAF LF55 220 CARRIER SUPRA MULTITEMPERATURE EURO 5 3 ROOMS/CHAMBRES
11
12.750 € Без ДДВ
Носивост 3350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-08-12 Километража 180000 км Сила 220 кс
Белгија, GENK
изотермален камион MERCEDES-BENZ AXOR 1826 CARRIER SUPRA MULTITEMPERATURE EURO 5 3 ROOMS/CHAMBRES
11
15.750 € Без ДДВ
Носивост 8080 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-08-14 Километража 312000 км Сила 260 кс
Белгија, GENK
изотермален камион MERCEDES-BENZ AXOR 1826 CARRIER SUPRA MULTITEMPERATURE EURO 5 2 ROOMS/CHAMBRES
11
15.750 € Без ДДВ
Носивост 9680 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-15 Километража 300000 км Сила 260 кс
Белгија, GENK
изотермален камион DAF LF55 220 CARRIER SUPRA MULTITEMPERATURE EURO 5 3 ROOMS/CHAMBRES
14
12.750 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-07-25 Километража 180000 км Сила 220 кс
Белгија, GENK
изотермален камион DAF LF55 220 CARRIER SUPRA MULTITEMPERATURE EURO 5 3 ROOMS/CHAMBRES
11
12.750 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-06-13 Километража 195000 км Сила 220 кс
Белгија, GENK
изотермален камион VOLVO FM 330 - CARRIER SUPRA 1000 Multi-Temperature - 3 compartiments
18
18.250 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05-05 Километража 1160250 км Сила 330 кс
Белгија, Overpelt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се