Филтри -

Изотермални камиони Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Изотермални камиони Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража Сила
Полска, Myszków
изотермален камион Volvo FL 7 изотермален камион Volvo FL 7 изотермален камион Volvo FL 7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 980000 км Сила
Полска, Charsznica
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 610000 км Сила
Полска, Skawica
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 8270 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 568000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
6.504 € PLN 30.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 600000 км Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
5.095 € PLN 23.500 PLN
Носивост 6900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
29.920 € PLN 138.000 PLN
Носивост 7725 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 680000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се