Филтри -

Изотермални камиони Volvo од Литванија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Изотермални камиони Volvo од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 6350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2007 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 588000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 5555 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража 220000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2013 Километража 955000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Носивост 6240 кг Евро Euro 4 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 332000 км Сила
Литванија, Ginduliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 5510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 27.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2009 Километража 493000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.48 м³
Година 12/2007 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 10/2010 Километража 698812 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се