Филтри -

Изотермални камиони Volvo од Европа

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Изотермални камиони Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Година 2014-01-01 Километража 927000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004-06-10 Километража 1469999 км Сила
Шпанија, Huércal de Almería (Almería)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004-06-18 Километража 1222661 км Сила
Шпанија, Huércal de Almería (Almería)
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1215011 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 10300 кг Евро Euro 3 Зафатнина 55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2005 Километража 670689 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.48 м³
Година 12/2007 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 5510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 27.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2009 Километража 493000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2013 Километража 955000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 6240 кг Евро Euro 4 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 332000 км Сила
Литванија, Ginduliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Носивост 5555 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража 220000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 588000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.200 € PLN 79.000 PLN
Носивост 8230 кг Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 280994 км Сила
Полска, KOWIESY
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 980000 км Сила
Полска, Charsznica
Контактирајте го продавачот
аукција 6.145 € SEK 73.000 SEK
Носивост 13400 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1232455 км Сила
Шведска, Ängelholm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 49.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 260763 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 5990 кг Евро Euro 2
Година 1998-09-25 Километража 789463 км Сила
Холандија, Veendam
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Година 2001 Километража 610000 км Сила
Италија, Lodi
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Носивост 7700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 495653 км Сила
Белгија, GISTEL
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 2000 Километража 625000 км Сила
Италија, Lodi
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Носивост 9745 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 1080162 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 610000 км Сила
Полска, Skawica
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Носивост 5131 кг Евро Euro 6
Година 2017-08-23 Километража 350432 км Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 8270 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 568000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Taurage
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се