Филтри -

Изотермални камиони VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Изотермални камиони VOLVO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 € PLN 76.000 PLN
Носивост 7755 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 420000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
35.350 € PLN 158.000 PLN
Носивост 7725 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 680000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 980000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
4.550 €
Носивост 11990 кг
Година 10/2006 Километража 882929 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
10.630 € PLN 47.500 PLN
Носивост 4315 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2010 Километража 770014 км Сила
Полска, STARY SĄCZ
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 610000 км Сила
Полска, Skawica
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Година Километража Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
17.680 € PLN 79.000 PLN
Носивост 8230 кг Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 280994 км Сила
Полска, KOWIESY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража Сила
Полска, Myszków
изотермален камион VOLVO FL 7 изотермален камион VOLVO FL 7 изотермален камион VOLVO FL 7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 8270 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 568000 км Сила
Полска, Garwolin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се