Филтри -

Изотермални камиони VOLVO од Литванија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони VOLVO од Литванија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион VOLVO FH13 440HP Globetrotter
7
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража Сила 440 кс
Литванија, Ginduliai
изотермален камион VOLVO FM9 - 4x2
19
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 402000 км Сила 300 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
изотермален камион VOLVO FL 260 - 4x2 - Euro5
16
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Носивост 7950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.52 м³
Година 11/2011 Километража 425000 км Сила 260 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион VOLVO FE 260 - 4x2 - Euro5
16
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Носивост 7950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.52 м³
Година 11/2011 Километража 425000 км Сила 260 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион VOLVO FH13 480 6x2 10 tyre
18
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 920000 км Сила 480 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион VOLVO FL 240
15
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 8660 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.33 м³
Година 2006-12-28 Километража 455800 км Сила 240 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион VOLVO FL 280 4x2 Manual
17
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 7700 кг Евро Euro 4 Зафатнина 49.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-11-23 Километража 576000 км Сила 280 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион VOLVO FH12 500
11
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 2005 Километража 970000 км Сила 500 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион VOLVO FM + изотермална приколка
15
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 91.66 м³
Година 2007-12 Километража 938000 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се