Филтри -

Изотермални камиони VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони VOLVO од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион VOLVO FM 300 euro 5, Thermoking, Trennwand
11
13.450 € Без ДДВ
Носивост 8360 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-05-22 Километража 887362 км Сила 307 кс
Холандија, Sliedrecht
изотермален камион VOLVO FE280 4x2 Euro6 koelauto - 02BDK1
15
цена на барање
Носивост 9050 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12-19 Километража 268000 км Сила 286 кс
Холандија, Hoogblokland
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион VOLVO FL611 4X2 FAT4.1 BAT7.2 GVW11 LEAF
24
ВИДЕО
6.950 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-02-06 Километража 292000 км Сила 179 кс
Холандија, Lamswaarde
изотермален камион VOLVO FM330 4x2 Euro6 TRS Frigo box
25
ВИДЕО
47.950 € Без ДДВ
Носивост 10294 кг Евро Euro 6
Година 2016-01-11 Километража 210153 км Сила 330 кс
Холандија, Zwaag
изотермален камион VOLVO FE280 4x2 Euro6 koelauto
11
цена на барање
Носивост 9330 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12-19 Километража 386000 км Сила 286 кс
Холандија, Hoogblokland
изотермален камион VOLVO Fl 250, Chereau box, Manual, Carrier Supra, TUV 03/2021
12
12.450 € Без ДДВ
Носивост 6860 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-07-01 Километража 311000 км Сила 241 кс
Холандија, Sliedrecht
изотермален камион VOLVO FL612 KOELVRIESBOX STEELSPRINGS
13
5.950 € Без ДДВ
Носивост 3320 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-05-03 Километража 541000 км Сила 220 кс
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се